TEL : (0232) 484 14 24 | Mobil : 0 554 161 99 90 | E-Mail : info@konakeurobest.com

Hakkımızda

Misyonumuz...

Konak EuroBest Otel’in en önemli misyonu konukları için güzel anılar üretmektir. Çevre bilinci ve toplam kalite inancı içinde insan kaynağımızı, teknolojiyi, bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak, akılcı ve öncü yaklaşımlarımızı sürdürerek, gelir ve istihdam yaratarak, ülkemizin, konuklarımızın, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın menfaatlerini en üst seviyeye yükseltmektir.

Vizyonumuz…

İçinde bulunduğumuz sektörlerde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek, bütünlük içinde çeşitlenmek, küreselleşmek, yurt içinde ve yurt dışında güvenilir marka olmaktır.


Hakkımızda

Otelcilik sektörün de 2000 yılından bu yana hizmet verene Konak Euro Best Otel olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu hususta otelimize gelen tüm misafirlerimizi, olabildiğince konforlu ve hijyenik odalarımız da ağırlayarak evde ki rahatlığı vermek için olağan imkanlarımız ile en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

İşinde uzman kadromuz ile gündüz veya gece fark etmeksizin her daim müşterilerimizin istek ve dileklerini hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Odalarımız bulunan her türlü eşyanın temizliği son derece dikkat ile yapılarak hijyene aşırı önem verdiğimizi vurgulamak isteriz. 

Konak Euro Best Otel yılların deneyimi ve müşteri odaklı hizmetimizi ile sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunacağımızı arz ediyoruz.